Інтернет-магазин TWOMOMS приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх клієнтів. Клієнти інтернет-магазину TWOMOMS можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення

1.1. Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних покупців. Персональні дані покупця ми отримуємо від нього при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті, і при реєстрації самим покупцем (створення Особистого кабінету). Персональні дані заповнюються покупцем (при оформленні замовлення через корзину магазина або при реєстрації на сайті). Обов'язкова для надання послуги інформація позначена таким чином, що без її зазначення завершення оформлення покупки є неможливим. Інша інформація надається покупцем на його розсуд.

1.2. Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних покупця, з вимогою не допускати їх поширення без згоди покупця або наявності іншої законної підстави.

1.3. Використання покупцем сайту інтернет-магазину TWOMOMS означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних.

1.4. У випадку незгоди з умовами Політики покупець повинен припинити використання сайту інтернет-магазину TWOMOMS.

1.5. Ця Політика застосовується тільки до сайту інтернет-магазину TWOMOMS (https://twomoms.com.ua/). Інтернет-магазин TWOMOMS не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які переходить покупець.

1.6. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються покупцем сайту Інтернет-магазину TWOMOMS.

1.7. Покупець визнає, що в разі недбалого ставлення ним самим до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними покупця. Інтернет-магазин TWOMOMS не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.

Ми рекомендуємо покупцям використовувати складні паролі, які складаються з цифр і букв.

2. Персональні дані

2.1. Інтернет-магазин TWOMOMS збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки.
Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2. Інша інформація надається покупцем на його розсуд.

2.3. Інтернет-магазин TWOMOMS не збирає IP-адреси покупців.

3. Цілі збору і обробки персональних даних покупців

3.1. Інтернет-магазин TWOMOMS збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених товарів.

3.2. Інтернет-магазин TWOMOMS збирає дані для зв'язку з покупцем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування покупця про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених товарів, для зв'язку кур'єрської служби з покупцем, а також для обробки запитів і заявок від покупця.

3.3. Обробка персональних даних покупця здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

4. Умови надання доступу до бази даних

4.1. Ми не передаємо персональні дані покупця третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2. Розкриття персональних даних покупця проводиться при замовленні товарів в інтернет-магазині TWOMOMS. Зокрема покупець погоджується з тим, що інтернет-магазин TWOMOMS має право передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення покупця, оформленого на сайті інтернет-магазину TWOMOMS, включаючи доставку Товару.

4.3. При втраті або розголошення персональних даних інтернет-магазин TWOMOMS інформує про це покупця.

4.4. Інтернет-магазин TWOMOMS приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації покупця від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5. Зміна покупцем персональної інформації

5.1. Покупець може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, скориставшись функцією входу в "Особистий кабінет".

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1. Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як інтернет-магазин TWOMOMS захищає персональні дані своїх покупців.